Capitalia Tres Mares Beach Residences & Marina
| WiFi Wi-Fi | Swimmingpool Udendørs pool | Privat strand Adgang til strand |
| Fitness/Motionscenter Fitnesscenter | Børnevenlig Tremmesenge/vugger | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Capitalia Tres Mares Beach Residences & Marina ligger i Marina Puerto Vallarta område i Puerto Vallarta og tilbyder indkvartering med et fuldt udstyret køkken og 1 værelser.
Det er 15 minutters kørsel fra The Church of Our Lady of Guadalupe og 20 minutters kørsel til Puerto Vallarta Promenade. Beliggende inden for 3 km afstand fra Puerto Vallartas centrum, byder villaen på en uforglemmelig ferie. La Cascada Lobby Bar serverer mad og drikkevarer 100 meter derfra. El Faro Fyrtårn ligger ved siden af villaen.
Gæsterne vil nyde havet udsigt fra værelset. Der er 5 badeværelser til rådighed.
Puerto Vallarta lufthavn kan nås inden for 5 km. Denne indkvartering har også en gårdhave og grillfaciliteter.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
- Elevator
Måltider og drinks
- Kedel
- Tørretumbler
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Adgang til strand
- Have
- Fitnesscenter
På værelset
- Klimaanlæg
- Patio
- Te- og kaffefaciliteter
- Strygeservice
- Vaskemaskine
- Tremmesenge/vugger
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Capitalia Tres Mares Beach Residences & Marina villa?
Gæster på Capitalia Tres Mares Beach Residences & Marina villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Puerto Vallarta fra Capitalia Tres Mares Beach Residences & Marina villa?
Der er 5 km mellem Puerto Vallarta og Capitalia Tres Mares Beach Residences & Marina villa. - ❓
Hvilke betalingsmetoder understøtter Capitalia Tres Mares Beach Residences & Marina villa?
Capitalia Tres Mares Beach Residences & Marina villa accepterer betalingsmetoder som Visum, JCB og Opdage. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til denne feriehus?
Gæsterne vil kunne bo i denne feriehus med deres kæledyr.